Meninės saviraiškos užsiėmimai

Meninės saviraiškos užsiėmimai

Meninės saviraiškos užsiėmimai

Meninės saviraiškos užsiėmimai

Piešimo fenomenologija – piešimo procese gilėja savęs pažinimas, priėmimas, harmonizuojamas tobulėjimas, asmeninis augimas. Meninės saviraiškos metodai nereikalauja specialių meninių sugebėjimų, svarbus pats kūrybinis procesas. Tai spontaniška kūryba, suteikianti plačių galimybių tyrinėti, išreikšti save, savo jausmus, pasaulėjautą ir mintis.
Užsiėmimų tikslas – saugios erdvės sukūrimas, kurioje galima būtų saugiai atsiverti ir vystyti kūrybiškumą, atsipalaiduoti nuo susikaupusių įtampų ir taip išmokti daugiau pasitikėti savimi, savo turimu išskirtinumu. Užsiėmimo metu didžiausias dėmesys skiriamas emocijų paleidimo technikai. Tai yra efektyvus ir paprastas metodas, kurį aštuntame dešimtmetyje sukūrė Lesteris Levensonas.
Ši technika leidžia žmogui sugrįžti į save ir atpalaiduoti tai, kas užgniaužta, išlaisvinti tai, kas suspausta, išlaisvinti savo suvokimo, galimybių ribas, pasijausti gerai ČIA IR DABAR. Įvaldžius šį metodą kasdieniai stebuklai pasidaro norma, o gyvenimo tikslams ir pasiekimams dingsta ribos. Atsipalaidavus, išlaisvinus susikaupusią įtampą paveikiamos visos gyvenimo sritys: sveikata, santykiai finansai, karjera. Taip pat įvaldytą techniką galima vėliau praktikuoti ir savarankiškai. Piešimo procesas užbaigiamas grupine refleksija, kurios metu vykstantys patirties apmąstymai, įžvalgos bei kitų grupės narių atsiliepimai į spontaniškai sukurtus kūrinius.

Mūsų partneriai

Sužinokite pirmieji.

Užsiprenumeruokite naujienas!

    Sutinku su Ukmergės šeimos centro taisyklėmis