Apie mus

Teikiame kompleksinę pagalbą jaunoms šeimoms, stiprinant tėvystės įgūdžius bei skatinant šeimų emocinę gerovę Ukmergės rajono savivaldybėje.

Apie mus

VšĮ Ukmergės šeimos centras – tai centras jaunoms, besilaukiančioms ir vaikus iki 6 metų auginančioms šeimoms, nėščioms moterims, mamai ir tėčiui, visai Jūsų šeimai. Tai vieta su įvairiomis veiklomis, užsiėmimais ir renginiais, mokymais bei susitikimais.

Organizuojame psichosocialinės pagalbos paslaugas (individualias ir grupines psichologo konsultacijas), teikiama pirminė individuali teisininko konsultacija, socialinių įgūdžių ugdymą (šeimos įgūdžių klubas ir sėkmingos tėvystės įgūdžių ugdymo mokymai), sociokultūrines paslaugas (edukaciniai užsiėmimai šeimoms, meninės saviraiškos ugdymo užsiėmimai). Šeimos centre laukiamos visos šeimos, neišskiriant jų socialinės padėties. Besilaukiančios moterys ir jų šeimos nariai kviečiami į natūralaus žindymo paskaitas, ciklinius pasiruošimo gimdymui užsiėmimus, kūdikių masažo mokymus, paskaitas ir seminarus bei renginius, kurių tikslas skleisti pozityviąją tėvystę, taip pat padėti naujagimių/kūdikių tėvams pasiruošti tėvystei/motinystei.
Besilaukiančios moterys ir jų šeimos nariai kviečiami į natūralaus žindymo paskaitas, ciklinius pasiruošimo gimdymui užsiėmimus, kūdikių masažo mokymus, kūdikių plukdymus baseine, paskaitas ir seminarus bei renginius, kurių tikslas skleisti pozityviąją tėvystę, taip pat padėti naujagimių tėvams pasiruošti tėvystei/motinystei.

Vieno langelio principu atliekame bendruomeninių šeimos namų funkcijas rajone – konsultuojame, tarpininkaujame besikreipiantiems dėl pagalbos asmenims, dalyvaujame atvejų peržiūrose, vykdome aktyvų asmenų, kuriems reikalinga pagalba, įtraukimą į projekto (Kompleksinių paslaugų šeimai plėtra Ukmergės rajone) veiklas, informuojame apie teikiamas paslaugas rajone, vykdome šviečiamąją ir kitas su projektu susijusias veiklas.

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų organizuojamuose užsiėmimuose ir renginiuose!

Šeimos centras

Vienuolyno g. 17, LT-20114 Ukmergė