Kūdikių mankštų užsiėmimas

Praktiniai užsiėmimai ir mokymai šeimai susilaukus kūdikio. Mokymai skirti tėvams auginantiems kūdikius nuo 2 mėnesių iki 6 mėnesių amžiaus.

Kūdikių mankštų užsiėmimas 5-6 mėn. kūdikiams

Kviečiame į praktinius kūdikių mankštų užsiėmimus Jūsų mažyliui!
Prisilietimas yra pirmoji kalba, kurios išmoksta kūdikis. Užsiėmimuose mokysitės ne tik mankštos judesių, bet taip pat tarpusavio ryšio skatinimo nuo pat gyvenimo pradžios ir unikalaus bendravimo tarp mamos/tėčio ir kūdikio svarbos.
Šie užsiėmimai skirti kūdikiams nuo 2 mėnesių. Mankštų mokymų tikslas yra skatinti tarpusavio ryšio mezgimą, atpalaiduoti įsitempusius arba sustiprinti nusilpusius vaiko raumenis, stimuliuoti jo fizinį augimą, pagerinti kraujo apytaką bei padėti formuoti taisyklingą fizinę mažylio raidą.
Mokymai padeda mažylio smegenyse užfiksuoti taisyklingo judesio modelį, kurį išmokęs vaikas pats naudos apsiverčiant, atsisėdant, pradedant ropoti bei žengiant pirmuosius žingsnius, taip pat yra stiprinama pilvo sienelė – nuo jos banguojančių judesių pradeda geriau funkcionuoti vidaus organai, taip pat yra išvengiama pilvo diegliukų ir virškinimo sutrikimų sukeltų skausmų.
Užsiėmimą ves slaugos specialistė-masažuotoja Asta Daunoravičienė.
Užsiėmimas NEMOKAMAS.
BŪTINA REGISTRACIJA
VšĮ Ukmergės šeimos centras
Vienuolyno g. 17, Ukmergė
Mob. tel. nr.: +370 655 55309
El.p.: info@ukmergesseimoscentras.lt

Mūsų partneriai

Sužinokite pirmieji.

Užsiprenumeruokite naujienas!

    Sutinku su Ukmergės šeimos centro taisyklėmis