„Vaiko smulkiosios motorikos ypatumai, lavinamieji metodai ir piešimas spalvotu smėliu.”

Paskaita: Vaiko smulkiosios motorikos ypatumai, lavinamieji metodai ir piešimas spalvotu smėliu.

"Vaiko smulkiosios motorikos ypatumai, lavinamieji metodai ir piešimas spalvotu smėliu."

Kviečiame visas šeimas į nuotolinį susitikimą, kurio tema: “Vaiko smulkiosios motorikos ypatumai, lavinamieji metodai ir piešimas spalvotu smėliu”.

Šiuolaikinis vaikų gyvenimas tampa neatsiejamas nuo kompiuterinių technologijų, kurios užvaldo vaikų laisvalaikį, neretai sukeldamos vaikams psichologinę priklausomybę ir iš to kylančias “sunkaus” auklėjimo, vaikų netinkamo elgesio problemas. Norėdami atitraukti vaikus nuo neretai žalojantį poveikį darančių užsiėmimų, turime pasiūlyti jiems kitą – įdomią ir tuo pačiu naudingą veiklą.

Smulkiosios motorikos lavinimas gerina vaikų judesių koordinaciją, vaizdinę, regimąją ir judėjimo atmintį. Rankos pirštukai tampa lankstesni, gerėja abiejų rankų judesių koordinacija.

Nuotolinio susitikimo metu sužinosite, kaip vaikus įtraukti į prasmingą, kūrybinį mąstymą skatinančią veiklą, susijusią su smulkiosios motorikos lavinimu. Gausite informacijos, kaip kurti paveikslus iš spalvoto smėlio ir druskos, kaip pasigaminti eskizus smėlio paveikslams. Lektorė papasakos, kaip kūrybiškai panaudoti smėlį ir druską užsiėmimuose su vaikais.

Susitikimo temos:
▪Vaikų smulkiosios motorikos vystymosi ypatumai.
▪Smulkiąją motoriką lavinantys žaidimai.
▪Pirštukų gimnastikos pratimai.
▪Smulkiosios motorikos lavinimo metodai ir priemonės (audiniai, plastilinas, putplastis, kreidelės, smėlis, siūlai, vielos, makaronai, dažai, popierius).

Apie lektorę:
Viktorija Grigorjeva yra psichologė, pasakų dirbtuvių “Permainų vėjas” įkūrėja ir autorė, sukūrusi 10 terapinių pasakų ciklą “Šviesuliukai” vaikams “ankstukams”, „Jausmų pasakos“ – emocinio ir muzikinio intelektų lavinimo programos bendraautorė, 9 metus vedanti dailės terapijos bei kūrybiškumo ugdymo užsiėmimus vaikams bei seminarus apie pasakų, žaidimų terapiją, vaikų ugdymo ir auklėjimo ypatumus.

BŪTINA REGISTRACIJA:
https://us02web.zoom.us/…/tZUlc…

VšĮ Ukmergės šeimos centras
Vienuolyno g. 17, Ukmergė
Mob. tel. nr.: +370 655 55309
El.p.: info@ukmergesseimoscentras.lt

Mūsų partneriai

Sužinokite pirmieji.

Užsiprenumeruokite naujienas!

    Sutinku su Ukmergės šeimos centro taisyklėmis