Individualios osteopato-fizioterapeuto konsultacijos

Individualios osteopato-fizioterapeuto konsultacijos

Individualios osteopato-fizioterapeuto konsultacijos

Individualios ir grupinės osteopato konsultacijos

Osteopatija yra grindžiama gamtos kūrinių tobulumu. Kuomet visos žmogaus kūno dalys yra funkcionuoja tinkamai, tuomet žmogus yra sveikas. Jeigu kažkurios kūno dalies funkcionavimas sutrinka, rezultate sulaukiame ligos. Kuomet sutrikusi veikla sureguliuojama, liga užleidžia vietą sveikatai.
Osteopatijos tikslas – suteikti žmogui harmoniją gyventi oriai ir be ligų. Osteopatija yra itin efektyvi manualinės terapijos rūšis. Osteopatai, remdamiesi kūno fiziologijos, anatomijos ir biomechanikos principais ir išugdę gebėjimus rankomis jausti audinių ir organų būklę, jų šilumos skirtumus, padėtį, paslankumą bei judrumą kitų organų atžvilgiu, ieško pirminės probleminės vietos, bandydami suprasti, kodėl būtent tokie yra iškilę simptomai. Suradus problemą, tam tikromis technikomis atlieka pakenktos zonos atstatymą.

VšĮ Ukmergės šeimos centre organizuojamos individualios osteopato konsultacijos ir grupinės paskaitos. Grupinių paskaitų metu dalyviai turi galimybę užduoti lektoriui jiems rūpimus klausimus.

Mūsų partneriai

Sužinokite pirmieji.

Užsiprenumeruokite naujienas!

    Sutinku su Ukmergės šeimos centro taisyklėmis