Savanorystė

Savanorystė

Savanorystė

Savanorystė pagal JST programą – galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas ir stiprinti pasitikėjimą savimi.

Savanoriai, kurie įgyvendina daugiau nei 3 mėnesius tarnybos, įgyja JST pažymėjimą – dokumentą patvirtinantį tarnybos metu įgytus ar sustiprintus įgūdžius, kompetencijas, tačiau tik 6 mėn. nenutrūkstama tarnyba, kurios metu įgyvendinti visi programos formalieji reikalavimai, suteikia 0,25 balo pripažinimą stojant į pirmosios pakopos studijas Lietuvoje.

VšĮ Ukmergės šeimos centre savanorystėje pagal JST programą savanoriavo 6 savanoriai.

Šiuo metu pagal šią programą savanoriauja 1 savanorė.

1440 savanoriavimo valandų.

Savanoriams yra numatoma ne mažiau kaip 35 val. ir ne daugiau kaip 40 val. per mėnesį savanoriškos veiklos, kai veikla yra sietina su užsiėmimų organizavimu ir pasiruošimą jiems. Vaikų užimtumas ir jų trumpalaikė iki 2 val. priežiūra. Savanoriai yra kviečiami susipažinti su administracine ir organizacine įstaigos veikla, prisidėti ir įgyti kompetencijų administruojant įstaigos duomenų bazes, archyvą, įgyvendinant viešuosius ryšius ir tobulinant komunikacijos procesus bendravime su įstaigos tiksline auditorija. Savanoriai vykdydami organizacines užduotis susipažįsta su skirtingomis veiklomis ir veiklų organizavimo etapais, pasiruošimu užsiėmimams, idėjų generavimu, pagalba lektoriams, asistavimu, darbu šalia socialinio darbuotojo ir koordinatoriaus.

Daugiau informacijos apie JST programą rasite čia: Jaunimo savanoriška tarnyba | JRA

Mūsų partneriai

Sužinokite pirmieji.

Užsiprenumeruokite naujienas!

    Sutinku su Ukmergės šeimos centro taisyklėmis